DOSTARCZAMY DRUŻYNOM WIEDZĘ ZAREZERWOWANĄ DOTYCHCZAS TYLKO DLA NAJWIĘKSZYCH KLUBÓW

Tracker applications screenshots

POZNAJ NASZE KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

AiCOACH® to system łączący najnowsze techniki stosowane w sporcie z metodami matematycznymi, numerycznymi, statystycznymi i informatycznymi mający za zadanie dostarczać obiektywną wiedzę umożliwiającą przewidywanie oraz poprawianie osiągnięć indywidualnych zawodników i drużyn sportowych.

AiCOACH System

ZBIERAJ DANE

ZBIERAJ PRECYZYJNE DANE DOTYCZĄCE TWOJEJ POSTAWY

Używając dedykowanej kamizelki ze smartfonem na plecach
oraz podłączonym czujnikom, system AiCOACH® zbiera i analizuje ponad 80 parametrów określających precyzyjnie Twoją motorykę.

Teams application icon

MONITORUJ

Tracker application icon
AiCOACH

TRACKER

MONITORUJ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ I POŁOŻENIE

Osiągaj lepsze rezultaty monitorując swoją aktywność oraz treningi. Korzystaj z ponad stu dyscyplin sportowych (indoor i outdoor).

Tracker application icon

ŚLEDŹ SWOJE TRENINGI

Możesz analizować Swoje postępy z prywatnych sesji treningowych, jak również tych zdalnych monitorowanych przez Twojego trenera. Wykresy z zakresami tętna, dystans przebyty w strefach prędkości oraz czas spędzony w strefach tętna, tempo, wartości średnie i maksymalne to tylko niektóre ze zmiennych dostępnych w aplikacji.

Strefy tętna

Heat mapa

Markery

Wykorzystaj markery do wskazania np. swoich najlepszych i słabszych momentów treningowych. Po zakończonym treningu będziesz mógł przeanalizować, jakie aspekty miały wpływ na ich wystąpienie.

Tracker summary screenshot

ORGANIZUJ

Teams application icon
AiCOACH

TEAMS

ZARZĄDZAJ GRUPAMI I ORGANIZUJ WYDARZENIA

Zarządzaj grupami w swojej organizacji lub dołącz do istniejących, aby wspólnie z innymi użytkownikami uczestniczyć w wydarzeniach.

Teams application icon

TWÓRZ PROFIL SWOJEJ ORGANIZACJI

Jeżeli jesteś właścicielem akademii, klubu sportowego, nauczycielem w szkole, trenerem, masz własny biznes polegający na organizowaniu zajęć językowych, pozalekcyjnych, gimnastycznych, muzycznych lub innych, albo po prostu lubisz spotkać się ze znajomymi, wypróbuj naszą aplikację, a przekonasz się, że to dla Ciebie ją stworzyliśmy.

Organizacja

Wydarzenia

Tryb obserwatora

Łatwe tworzenie organizacji, zespołu, wydarzenia, zapraszanie uczestników, kontrola obecności, rejestracja przyczyn nieobecności, wygodna komunikacja pomiędzy organizatorem, trenerem, zawodnikiem i rodzicem, harmonogramy, połaczenie z kalendarzem - to tylko kilka wybranych funkcji aplikacji.

Teams organization screenshot

TRYB OBSERWATORA

Jeżeli jesteś troskliwym rodzicem lub opiekunem, tryb obserwatora pozwoli Ci na monitorowanie lokalizacji i osiągnięć Twoich podopiecznych, jak czują się podczas treningu lub innych zajęć oraz jak prezentują się ich postępy na tle innych rówieśników. Możesz także otrzymywać wiadomości w postaci raportów z zajęć, dzięki którym dokładnie wiesz czego Twoje dziecko potrzebuje, aby szybciej zregenerować siły przed kolejnymi wyzwaniami.

Observe mode screenshot

ANALIZUJ

Trainer application icon
Trainer application icon
AiCOACH

TRAINER

WYŚWIETLAJ I ANALIZUJ PARAMETRY W CZASIE RZECZYWISTYM

Zarządzaj wydarzeniami sportowymi. Twórz sesje treningowe. Wykorzystaj potencjał każdego zawodnika śledząc jego parametry przed, w czasie i po treningu. Reaguj na alarmy dotyczące przetrenowania, wystąpienia przeciążeń, a w konsekwencji urazu.


ZARZĄDZAJ WYDARZENIAMI SPORTOWYMI. TWÓRZ SESJE TRENINGOWE.

Dzięki aplikacji możesz wpływać na proces treningowy i sprawić, że będzie on bardziej efektywny poprzez modyfikowanie założeń treningowych w czasie rzeczywistym. Każdy zawodnik potrzebuje trenera, który pomoże mu lepiej przygotować się do zawodów lub wrócić do optymalnej formy po kontuzji.

Trainer summary screenshot

Real Time

Sesje

Raport

Korzystaj z markerów, oznaczaj najważniejsze zdarzenia treningowe, a po zakończonym treningu dowiesz się jaka była przyczyna wystąpienia konkretnego markera.

Śledź swoich zawodników wyświetlając ich położenie na mapie, aby szybko i obiektywnie oceniać np. przebieg meczu.

Twórz raporty pdf, eksportuj zbiorcze oraz indywidualne statystyki zawodników.

Monitoruj i analizuj różne konfiguracje i wyliczenia zmiennych indywidualnych oraz grupowych.

ANALIZY STATYSTYCZNE

PREDYKCYJNY SYSTEM WSPOMAGAJĄCY TRENING I ZARZĄDZANIE SPORTEM

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc w codziennej pracy! Zobacz różnice pomiędzy porażkami i sukcesami, analizuj historię aktywności zawodników oraz sprawdzaj ich pozycję na tle innych.

Zespół analityków AiCOACH® może wykonać specjalistyczne analizy na zlecenie - analiza trendów zawodnika, analiza zawodnika na tle całego zespołu oraz wszelkie inne, w zależności od potrzeb Trenera.

Analizy

ALGORYTMY SZTUCZNEJ INTELIGENCJI I BIG DATA

System gromadzi dla jednej drużyny średnio ponad 0,3 terabajta danych rocznie. Porównywanie ponad 80 cech jednego zawodnika na tle innych zawodników, całej organizacji lub grupy wiekowej, to analiza od kilkudziesięciu do kilkuset TB danych. Aby było to możliwe AiCOACH® wykorzystuje zaawansowane algorytmy statystyczne, przetwarzanie Big Data, sztuczną inteligencję i nauczanie maszynowe. Do analizy wykorzystywane jest dedykowane oprogramowanie wykorzystywane przez największe przedsiebiorstwa na świecie, w tym Główne Biuro Statystyczne Australii, Departament Bezpieczeństwa Niemiec czy Raytheon Systems.

AiSECLAB Logo

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Jeżeli potrzebujesz pomocy, masz jakieś pytanie lub chcesz kupić nasz system, napisz do nas!

Nasz zespół udzieli Ci wszelkiej pomocy, odpowie na każde Twoje pytanie oraz pomoże w procesie zakupu systemu AiCOACH®!

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej, wybierz sekcję ZBADAJ oraz zobacz proces działania systemu i przeczytaj wszystkie pytania w zakładce FAQ. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi w sekcji ZBADAJ, wypełnij formularz i opisz dokładnie swój problem.


AiCOACH Sp. z o.o., Ul. Podleśna 39 / U1, 01-673 Warszawa, Polska, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000573694, REGON 362429642, NIP 118-211-25-14, której kapitał zakładowy wynosi 15 300 PLN, w pełni opłacony. Pobierz Regulamin i Politykę prywatności.