WYBIERZ ZESTAW I SPOSÓB ZAKUPU NAJDOGODNIEJSZY DLA CIEBIE I DLA TWOJEJ DRUŻYNY

GOOGLE PLAY

Możesz rozpocząć korzystanie z systemu przez Google Play Store – wejdź do sklepu i zainstaluj zawodnikom Tracker i Teams, a trenerowi Trainer. Następnie wewnątrz aplikacji kup subskrypcję na wybrany okres. Wewnątrz aplikacji uzyskasz kod do zakupu kamizelek dla zawodników, który zrealizujesz w naszym sklepie lub w amazon.co.uk.

Google Play Icon
Google Play Prism Logo

AMAZON

Możesz także skorzystać z naszego sklepu lub ze sklepu amazon.co.uk i wybrać zestaw dla zawodnika lub trenera wraz z kamizelką. Zestaw dla zawodnika zawiera subskrypcje do aplikacji Tracker i Teams na 12 miesięcy oraz kamizelkę, a dla trenera zawiera subskrypcje do aplikacji Trainer, Tracker i Teams na 12 miesięcy oraz kamizelkę.

Amazon Logo

WYBIERZ NAJLEPSZY ZESTAW DLA SIEBIE

ZAWODNIK
34.99 zł /miesiąc
Google Play Icon
ZAWODNIK
Polecane
399 /rok
TRENER
999 /rok
Kup w Sklepie
OBSERWATOR
41.99 zł /rok
Google Play Icon

* Podany koszt jest opłatą za miesięczne subskrypcje na aplikacje Tracker i Teams. Należy pobrać je osobno w sklepie Google Play. Wybierając tę opcje możesz zrezygnować z odnowienia subskrypcji przed jej zakończeniem bez żadnych zobowiązań. Standardowe wsparcie techniczne w godzinach od 10:00 do 16:00 CET.


** Pakiet Zawodnik zawiera: kod 12 miesięcznej subskrybcji na aplikacje Tracker i Teams do aktywowania wewnątrz aplikacji w systemie Android, jedną sztukę kamizelki w wybranym rozmiarze, standardowe wsparcie techniczne w godzinach od 10:00 do 16:00 CET, po roku cena pakietu zawodnika wynosi 34,99 zł / mc lub mniej przy zakupach na dłuższe okresy.


*** Pakiet Trener zawiera: kod 12 miesięcznej subskrybcji na aplikacje Trainer, Tracker i Teams do aktywowania wewnątrz aplikacji w systemie Android, jedną sztukę kamizelki w wybranym rozmiarze, standardowe wsparcie techniczne w godzinach od 10:00 do 16:00 CET, po roku cena pakietu trenera wynosi 124,99 zł / mc lub mniej przy zakupach na dłuższe okresy.


**** Pakiet Opiekun zawiera: aplikację Teams na platformę Android oraz standardowe wsparcie techniczne w godzinach od 10:00 do 16:00 CET, po roku cena pakietu Opiekuna wynosi 4,99 zł / mc lub mniej przy zakupach na dłuższe okresy.

CHCESZ KUPIĆ INNE WARIANTY?

W przypadku chęci zakupu innych wariantów, rozszerzonego wsparcia technicznego, zaawansowanych raportów, wersji Elite produktu z urządzeniami - prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

Zkontaktuj się z nami