LISTA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

 1. OGÓLNE
 2. TRACKER
 3. TEAMS
 4. TRAINER
Główny obraz FAQ

OGÓLNE

Czego do pracy z Systemem AiCOACH potrzebuje Trener?

Trener do pracy z Systemem AiCOACH potrzebuje urządzenia mobilnego (tj. telefon lub tablet) działającego na systemie Android (zalecana wersja 6.0 lub wyższa - wspierana jest także wersja 5.0) oraz mającego dostęp do internetu. W przypadku tabletu wymagane jest także posiadanie minimum 3 GB pamięci RAM.

Oprócz tego Trener powinien uzyskać dostęp do aplikacji AiCOACH Teams oraz AiCOACH Trainer.


Czego do pracy z Systemem AiCOACH potrzebuje Zawodnik?

Zawodnik do pracy z Systemem AiCOACH potrzebuje kamizelki AiCOACH, telefonu spełniającego wymagania systemu AiCOACH z zainstalowanymi aplikacjami AiCOACH Teams oraz AiCOACH Tracker oraz opcjonalnie pulsometr sparowany z telefonem.


Czego do pracy z Systemem AiCOACH potrzebuje Rodzic/Opiekun?

Rodzic/Opiekun chcąc obserwować swojego podopiecznego, który korzysta z Systemu AiCOACH powinien posiadać urządzenie mobilne (tj. telefon lub tablet) działające na systemie Android (wersja 5.0 lub wyższy) oraz mające dostęp do internetu.

Oprócz tego Rodzic/Opiekun powinien uzyskać dostęp do aplikacji AiCOACH Teams.


Jak uzyskać dostęp do aplikacji AiCOACH?

Dostęp do aplikacji AiCOACH można uzyskać ściągając je ze sklepu Google Play oraz wykupując odpowiednią subskrypcję.


Jak mogę kupić subskrypcję do Systemu AiCOACH?

Subskrypcje do systemu AiCOACH można kupić oddzielnie dla każdej aplikacji. Chcąc wykupić subskrypcję, należy zalogować się w wybranej aplikacji AiCOACH oraz w przejść do ekranu zakupu subskrypcji i wybrać okres, na jaki użytkownik chce kupić subskrypcje.

Każdy użytkownik może kupić dla siebie indywidualną subskrypcję oraz może to zrobić trener dla całego zespołu, przypisując subskrypcje wybranym zawodnikom w utworzonej Organizacji w aplikacji AiCOACH Teams.


Jakie są możliwe formy płatności za subskrypcje?

Za subskrypcje do aplikacji AiCOACH można zapłacić za pośrednictwem kilku form płatności: karta debetowa lub kredytowa, płatność przez operatora sieci komórkowej, paysafecard, kod z karty podarunkowej.


Czy zakup subskrypcji na dłuższy okres czasu jest korzystniejszy cenowo?

Zakup subskrypcji na dłuższy okres czasu jest korzystniejszy cenowo dla użytkownika dzięki oszczędności środków pieniężnych związanych z rabatem.


Czy istnieje możliwość wpisywania kodów rabatowych?

Podczas zakupu subskrypcji dla aplikacji AiCOACH istnieje możliwość wpisywania kodów rabatowych.


Jakie wymagania powinien spełniać telefon, aby zawodnik mógł korzystać z Systemu AiCOACH?

Zawodnicy muszą być wyposażeni w telefony z system operacyjnym Android, zalecane w wersji 6.0 lub wyższej (wspierana jest także wersja 5.0) - wersja dla urządzeń z systemem iOS jest w trakcie budowy.

Telefon powinien być wyposażony co najmniej w 1 GB pamięci RAM, 4-rdzeniowy procesor oraz minimum 6 GB wolnej pamięci wewnętrznej.

Chcąc w pełni wykorzystywać funkcjonalności systemu AiCOACH telefon powinien posiadać również kartę SIM z pakietem internetowym (zalecane połączenie LTE) lub dostęp do sieci Wi–Fi, GPS, żyroskop, krokomierz, akcelerometr, magnetometr, aparat, Bluetooth 4.0 + LE.

Telefon jest w stanie zbierać taki sam zakres danych, jak w przypadku dedykowanych czujników proponowanych przez konkurencyjne firmy, a często są one nawet dokładniejsze, ponieważ komponenty stosowane w telefonach są wyższej jakości.

Uszkodzenia telefonu zewnętrzne oraz wewnętrzne mogą powodować błędne działanie aplikacji.


Jakiego pulsometru należy używać podczas pracy z systemem AiCOACH?

Pulsometr musi działać w technologii Bluetooth 4.0 + LE lub ANT+ oraz łączyć się z telefonem. Pasek pulsometru powinien zostać dostosowany do obwodu klatki piersiowej mierzonego na wysokości mostka. Pulsometr nie jest niezbędny do korzystania z systemu AiCOACH, ale chcąc mieć dostęp do wszystkich parametrów oferowanych przez system, zawodnik musi być zaopatrzony w takie urządzenie. Pulsometr powinien być rozłączony z innymi aplikacjami niż AiCOACH Tracker.


Jakie czynności należy sprawdzić przed rozpoczęciem treningu?

Przed wyjściem na trening każdy Zawodnik musi sprawdzić:

 • Czy telefon ma wystarczająco naładowaną baterię

 • Czy telefon posiada wystarczający pakiet danych internetowych (czy internet rzeczywiście działa)

 • Czy telefon ma włączoną usługę lokalizacji

 • Czy telefon ma wyłączoną opcję oszczędzania baterii dla aplikacji AiCOACH Tracker

 • Czy telefon ma włączony Bluetooth

 • Czy na telefonie uruchomiono AiCOACH Tracker

 • Czy połączono telefon z dostępnym pulsometrem lub innym zewnętrznym czujnikiem


Jak ustawić poprawnie parametry oszczędzania energii, aby aplikacje AiCOACH działały bez zakłóceń?

Należy wyłączyć oszczędzanie energii dla aplikacji AiCOACH Tracker oraz AiCOACH Teams. Chcąc to zrobić należy przejść w telefonie do ustawień baterii, a następnie dodać wyjątek dla aplikacji AiCOACH, aby działały przy zablokowanym ekranie.


Czy uszkodzenia telefonu mają wpływ na działanie aplikacji AiCOACH?

Wszelkie uszkodzenia telefonu, zarówno zewnętrzne oraz wewnętrzne mogą powodować błędne działanie aplikacji AiCOACH.


Czy zawodnicy muszą korzystać z kamizelki AiCOACH?

Korzystanie z kamizelki AiCOACH nie jest to konieczne, ale tylko korzystanie z kamizelki AiCOACH gwarantuje poprawność danych treningowych, szczególnie kilku kluczowych parametrów, jak na przykład:

 • Przyspieszenie

 • Dane żyroskopu

 • Pochylenie (w przód i na boki)

 • Poruszanie się do tyłu

 • Zderzenia


Jakie są rozmiary kamizelek i jak dobrać odpowiednią wielkość?

Kamizelki dostępne są w rozmiarach od 2 do 10. Chcąc odpowiednio dobrać rozmiar kamizelki, należy zmierzyć obwód klatki piersiowej na wysokości mostka i od pierwszej cyfry odjąć 1. W przypadku obwodu powyżej 100 cm rozmiar kamizelki to 10.

Na przykład: obwód klatki piersiowej zawodnika na wysokości mostka wynosi 56 centymetrów. Pierwsza cyfra to 5, więc rozmiar kamizelki dla tego zawodnika to 4.


Czy telefon w kamizelce jest bezpieczny?

Telefon należy umiejscowić w kamizelce ekranem do pleców oraz w naturalnej pozycji. Umiejscowienie na plecach gwarantuje bezpieczeństwo, nawet podczas wszelkich upadków. Dlaczego? Naturalną reakcją każdego człowieka podczas upadku do tyłu jest złączenie do siebie obu łopatek - telefon jest umiejscowiony między nimi jest chroniony i w pełni bezpieczny. Co więcej telefon jest płaski i cieńszy w porównaniu z czujnikami proponowanymi przez konkurencyjne firmy - poprzez taki kształt telefonu urządzenie nie ma szans wbicia się w plecy i zadania bólu zawodnikowi.


Dlaczego system automatycznie mnie wylogowuje?

System wylogowuje użytkownika automatycznie w przypadku, gdy użytkownik zaloguje się na to samo konto na innym urządzeniu.


TRACKER

Dlaczego niektóre zmienne lub wskaźniki są puste?

Zmienne lub wskaźniki mogą być puste, ponieważ może być to związane z brakiem połączenia czujników z aplikacją lub brakiem czujników w telefonie wymaganych do wyliczenia zmiennych.


Co to jest próg tlenowy, beztlenowy, mieszany?

Próg tlenowy - oznacza intensywność wysiłku po przekroczeniu której stężenie mleczanu we krwi wzrasta ponad poziom spoczynkowy.

Próg mieszany - jest to taka intensywność treningu, gdzie energia uzyskiwana jest z procesów tlenowych i beztlenowych kwasomlekowych. Powoduje on wzrost stężenia mleczanu we krwi.

Próg beztlenowy - intensywność przy której obserwowany jest dalszy wzrost mleczanu we krwi osiągający poziom górnej granicy równowagi pomiędzy jego produkcją i usuwaniem.


Czy muszę uzupełniać swój profil?

Uzupełnienie profilu w aplikacji AiCOACH Tracker jest wymagane do poprawnego działania systemu. Dzięki uzupełnionym danym np. wzrost, waga czy maksymalna prędkość system jest w stanie poprawnie wyliczać wszelkie zmienne dostępne w aplikacjach AiCOACH.


Czy dane zostaną zapamiętane gdy zostało zerwane połączenie z Internetem?

W przypadku zerwania połączenia z Internetem dane z treningów zapisywane są w pamięci urządzenia. W momencie odzyskania połączenia dane zostają przesłane na serwery AiCOACH.


Czy z jednego konta może korzystać wielu zawodników?

Jedno konto w aplikacjach AiCOACH dedykowane jest wyłącznie dla jednego zawodnika.


Czy trzeba uruchomić sesję prywatna do zdalnego śledzenia przez trenera?

Nie trzeba uruchamiać sesji prywatnej do zdalnego śledzenia przez trenera. Przed treningiem wystarczy tylko mieć włączoną aplikację AiCOACH Tracker i być zalogowanym użytkownikiem.


Do czego służą znaczniki A, B, C, D?

Znaczniki A, B, C, D, które występują w aplikacji AiCOACH Trainer oraz AiCOACH Tracker określają zdarzenia, które możemy wyróżnić podczas sesji treningowe i otagować nimi wykres, a po treningu przeanalizować, co działo się przed oraz po wystąpieniu danego znacznika.

Przykładem znaczników mogą być celne i niecelne strzały, zdobyte lub stracone bramki czy inne konkretne zachowania zawodników podczas meczu.


Co przedstawiają strefy tętna?

Strefy tętna pomagają wyznaczyć optymalną wartość tętna podczas ćwiczeń oraz dają nam kontrolę nad intensywnością treningu. Do wyznaczenia indywidualnych stref tętna aplikacje AiCOACH wykorzystują wpisaną w profilu wartość zmiennej “maksymalne tętno”:

 • Strefa HR1 (mniej niż 60% HRmax)

 • Strefa HR2 (60-70% HRmax)

 • Strefa HR3 (70-85% HRmax)

 • Strefa HR4 (85-90% HRmax)

 • Strefa HR5 (90-100% HRmax)


Co przedstawiają strefy prędkości?

Strefy prędkości dają nam możliwość kontrolowania oraz wyznaczania stopnia intensywności treningu. Do wyznaczenia indywidualnych stref prędkości aplikacje AiCOACH wykorzystują wpisaną w profilu wartość zmiennej “maksymalna prędkość biegu”:

 • Strefa V1 (0-19% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)

 • Strefa V2 (19-40% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)

 • Strefa V3 (40-52% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)

 • Strefa V4 (52-90% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)

 • Strefa V5 (90-100% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)


Co oznaczają percentyle?

Percentyle są jednostką statystyczną opisującą położenie danego zawodnika względem danej grupy zawodników. Poszczególne percentyle określają nam ile wyników (procentowo) było niższych bądź wyższych od wyniku zawodnika.


Co oznaczają kolory na wykresie?

Kolory na wykresie oznaczają strefy tętna lub strefy prędkości w zależności od wybranego parametru.


Do czego mogę wykorzystać zmienną "Czas od znacznika"?

Zmienna "Czas od znacznika" oznacza ile minęło czasu od ostatniego ustawienia znacznika A,B,C lub D podczas trwania sesji.


Jak długo może trwać sesja prywatna?

Sesja prywatna może trwać maksymalnie 5 godzin.


Jak zmienić wyświetlaną zmienną w Aplikacji AiCOACH Tracker?

W aplikacji Tracker możemy jednocześnie monitorować 16 zmiennych. Chcąc wybrać zmienną wyświetlaną na ekranie sesji prywatnej należy wskazać jedną z wyświetlanych zmiennych i trzymać do momentu pojawienia się ekranu wyboru zmiennych, a następnie z listy dostępnych zmiennych wybrać tą, która nas interesuje.


Jakie znaczenie ma wybór dyscypliny?

Wybór dyscypliny pozwala na dostosowanie algorytmów do wykonywanych ćwiczeń oraz miejsca ich wykonywania (w pomieszczeniu lub na otwartym powietrzu).


Czym jest alarm w aplikacji AiCOACH Tracker?

W aplikacji AiCOACH Tracker możliwe jest ustawienie alarmów w sesjach prywatnych dla określonych przez użytkownika przedziałów zmiennych. Aplikacja alarmuje użytkownika, gdy wartości zmiennych wykraczają poza przedział.


Jak sprawdzić, co oznaczają poszczególne zmienne?

Chcąc sprawdzić co oznaczają poszczególne zmienne należy dotknąć ikonę zmiennej, aby wyświetlił się jej opis.


Jak utworzyć sesję prywatną w aplikacji AiCOACH Tracker?

Chcąc utworzyć sesję prywatną należy na głównym ekranie dotknąć przycisk “Utwórz sesję”, należy wypełnić pole “Nazwa sesji”, wybrać dyscyplinę, utworzyć znaczniki oraz dodać alarmy. Po zakończeniu konfiguracji dotykamy przycisk “Utwórz sesję”.


Czy można zbierać dane bez połączenia z Internetem?

Do samego przeprowadzenia treningu indywidualnego nie jest wymagane połączenie z Internetem. Połączenie z Internetem jest konieczne w przypadku sesji zdalnej, aby trener mógł rozpocząć sesję z udziałem tego zawodnika, chcąc widzieć parametry zawodnika w czasie rzeczywistym oraz po treningu, ponieważ dane z urządzeń są przesyłane na serwery AiCOACH, a następnie do aplikacji AiCOACH Trainer.


Co zrobić, gdy aplikacja AiCOACH Tracker zawiesi się podczas trwającego treningu?

Gdy podczas treningu zawiesi nam się aplikacja należy zamknąć wszystkie inne uruchomione aplikacje i ponownie uruchomić aplikację AiCOACH Tracker. Jeżeli to działanie nie pomoże w rozwiązaniu problemu, należy upewnić się, czy urządzenie spełnia wszystkie wymagania systemu, zrestartować urządzenie, wyczyścić dane aplikacji z którą mamy problem lub odinstalować aplikację AiCOACH Tracker oraz zainstalować ją ponownie. Jeżeli problem nadal występuje należy go zgłosić do AiCOACH.


TEAMS

Jak mogę dodać zawodnika do organizacji?

Chcąc dodać zawodnika do organizacji należy stworzyć w niej grupę i zaprosić zawodnika do utworzonej grupy. Zawodnik, który zaakceptuje zaproszenie do grupy automatycznie staje się uczestnikiem organizacji.


Jak mogę usunąć wydarzenie?

Wydarzenie może usunąć tylko osoba mająca odpowiednie uprawnienia w aplikacji AiCOACH Teams. Chcąc usunąć wydarzenie należy w aplikacji AiCOACH Teams wejść do szczegółów wydarzenia które chcemy usunąć, przejść do edycji wydarzenia i na dole ekranu kliknąć „Usuń wydarzenie”.


Jak mogę utworzyć cykliczne wydarzenie?

Chcąc stworzyć cykliczne wydarzenie należy przy tworzeniu wydarzenia wybrać datę, a następnie opcję „Powtórz wydarzenie” i wybrać częstotliwość oraz datę kolejnego wydarzenia.


Jak mogę zmienić rolę uczestnika w grupie?

Rolę uczestnika w grupie może zmienić jedynie właściciel grupy, koordynator lub trener. Chcąc zmienić rolę uczestnika w grupie należy przytrzymać jego kafelek na liście członków grupy i gdy wyświetli się dialog zmiany roli kliknąć odpowiednie pole.


Czym są materiały w aplikacji AiCOACH Teams?

Materiały są dostępne w aplikacji AiCOACH Teams. Materiałem może być link url do strony internetowej, filmu w serwisie YouTube, danych udostępnionych w chmurze lub każdego innego zasobu internetowego. Materiałem może być również dowolny plik. Materiały umieszczone w wydarzeniu są dostępne dla uczestników wydarzenia, analogicznie jest dla uczestników w grupie i organizacji.


Gdzie można sprawdzić nowe wiadomości?

Chcąc zobaczyć nowe wiadomości w aplikacji AiCOACH Teams należy otworzyć lewy panel nawigacji, a następnie przejść do skrzynki odbiorczej, klikając ikonę w prawym górnym rogu ekranu.


Czy zawodnicy mogą tworzyć własne organizacje, grupy lub wydarzenia?

Wszyscy użytkownicy aplikacji AiCOACH Teams mają możliwość tworzenia swoich własnych organizacji, oraz nieformalnych grup, do których mogą zapraszać zawodników i organizować w nich wydarzenia.


Jak długo może trwać wydarzenie?

Wydarzenie może trwać maksymalnie 23 godziny i 59 min.


TRAINER

Czy aplikacja AiCOACH Trainer działa tylko na smartfonach?

Aplikacja AiCOACH Trainer działa nie tylko na smartfonach, ale również na tablecie. Widok zawodników w czasie rzeczywistym oraz wszelkie raporty, podsumowania oraz dane szczegółowe zawodnika są bardziej przejrzyste na ekranie tabletu i ułatwiają pracę trenerowi.


Czy z jednego konta może korzystać wielu trenerów?

Jedno konto w aplikacjach AiCOACH dedykowane jest wyłącznie dla jednego trenera.


Ilu maksymalnie zawodników można śledzić na żywo?

Aplikacja AiCOACH Trainer nie ogranicza ilości zawodników, których można śledzić na żywo.


Do czego służą znaczniki A, B, C, D?

Znaczniki A, B, C, D, które występują w aplikacji AiCOACH Trainer oraz AiCOACH Tracker określają zdarzenia (mikrosytuacje), które możemy wyróżnić podczas sesji treningowe i otagować nimi wykres, a po treningu przeanalizować, co działo się przed oraz po wystąpieniu danego znacznika.

Przykładem znaczników mogą być celne i niecelne strzały, zdobyte lub stracone bramki czy inne konkretne zachowania zawodników podczas meczu.


Co przedstawiają strefy tętna?

Strefy tętna pomagają wyznaczyć optymalną wartość tętna podczas ćwiczeń oraz dają nam kontrolę nad intensywnością treningu. Do wyznaczenia indywidualnych stref tętna aplikacje AiCOACH wykorzystują wpisaną w profilu wartość zmiennej “maksymalne tętno”:

 • Strefa HR1 (mniej niż 60% HRmax)

 • Strefa HR2 (60-70% HRmax)

 • Strefa HR3 (70-85% HRmax)

 • Strefa HR4 (85-90% HRmax)

 • Strefa HR5 (90-100% HRmax)


Co przedstawiają strefy prędkości?

Strefy prędkości dają nam możliwość kontrolowania oraz wyznaczania stopnia intensywności treningu. Do wyznaczenia indywidualnych stref prędkości aplikacje AiCOACH wykorzystują wpisaną w profilu wartość zmiennej “maksymalna prędkość biegu”:

 • Strefa V1 (0-19% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)

 • Strefa V2 (19-40% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)

 • Strefa V3 (40-52% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)

 • Strefa V4 (52-90% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)

 • Strefa V5 (90-100% maksymalnej prędkości zapisanej w profilu)


Co oznaczają percentyle?

Percentyle są jednostką statystyczną opisującą położenie danego zawodnika względem danej grupy zawodników. Poszczególne percentyle określają nam ile wyników (procentowo) było niższych bądź wyższych od wyniku zawodnika.


Co oznaczają kolory na wykresie?

Kolory na wykresie oznaczają strefy tętna lub strefy prędkości w zależności od wybranego parametru.


Do czego mogę wykorzystać zmienną "Czas od znacznika"?

Zmienna "Czas od znacznika" oznacza ile minęło czasu od ostatniego ustawienia znacznika A,B,C lub D podczas trwania sesji.


Czym różnią się znaczniki zawodnika od znaczników drużyny?

Znaczniki zawodnika służą do tagowania indywidualnych zdarzeń zawodnika (np. celne podanie), natomiast znaczniki drużyny służą do tagowania zdarzeń dotyczących całego zespołu (np. stracona bramka).


Jak długo może trwać sesja zdalna?

Sesja zdalna może trwać maksymalnie 23 godziny i 59 min.


Jak zmienić wyświetlaną zmienną na kaflu w aplikacji AiCOACH Trainer?

Chcąc zmienić wyświetlaną zmienną na kaflu w czasie trwania sesji należy kliknąć ikonę ustawień w prawym górnym rogu ekranu trwającej sesji zdalnej. Po wyświetleniu się ekranu konfiguracji możemy wybrać rodzaj kafla, a także zmienne jakie na tym kaflu chcemy widzieć. Chcąc zmienić zmienną wyświetlaną na ekranie sesji prywatnej należy wskazać jedną z wyświetlanych zmiennych i trzymać do momentu pojawienia się ekranu wyboru zmiennych, następnie z listy dostępnych zmiennych wybrać tę na którą chcemy zmienić. W podobny sposób wybieramy zmienne na ekranie podsumowania.


Co oznaczają kolory kafli zawodników?

Każdy kolor na kaflu odpowiada aktualnej strefie tętna, w której znajduje się dany zawodnik.

Kolor szary - Strefa HR1 (mniej niż 60% HRmax)

Kolor zielony - Strefa HR2 (60-70% HRmax)

Kolor niebieski - Strefa HR3 (70-85% HRmax)

Kolor pomarańczowy - Strefa HR4 (85-90% HRmax)

Kolor czerwony - Strefa HR5 (90-100% HRmax)


Jakie znaczenie ma wybór dyscypliny?

Wybór dyscypliny pozwala na dostosowanie algorytmów do wykonywanych ćwiczeń oraz miejsca ich wykonywania (w pomieszczeniu lub na otwartym powietrzu).


Dlaczego niektóre zmienne lub wskaźniki są puste?

Zmienne lub wskaźniki mogą być puste, ponieważ może być to związane z brakiem połączenia czujników z aplikacją lub brakiem czujników w telefonie wymaganych do wyliczenia zmiennych.


Jak sprawdzić, co oznaczają poszczególne zmienne?

Chcąc sprawdzić, co oznaczają poszczególne zmienne, należy kliknąć na ikonę zmiennej, aby wyświetlił się jej opis.


Czy można zbierać dane bez połączenia z Internetem?

Do samego przeprowadzenia treningu indywidualnego nie jest wymagane połączenie z Internetem.

Połączenie z Internetem jest konieczne w przypadku sesji zdalnej, aby trener mógł rozpocząć sesję z udziałem tego zawodnika, aby widzieć parametry zawodnika w czasie rzeczywistym oraz po treningu, chcąc zakończyć wydarzenie oraz gdy dane z urządzeń są przesyłane na serwery AiCOACH, a następnie do aplikacji AiCOACH Trainer.


Co się stanie, gdy połączenie z Internetem zostanie przerwane podczas sesji?

W przypadku gdy zawodnik straci połączenie z Internetem dane z aplikacji AiCOACH Tracker przestaną być wysyłane i trener nie będzie mógł obserwować parametrów zawodnika w czasie rzeczywistym. Dane natomiast są zapisywane na telefonie zawodnika nawet gdy nie ma on dostępu do Internetu i po przywróceniu połączenia zostaną przesłane na serwer.


Co zrobić, gdy aplikacja AiCOACH Trainer zawiesi się podczas trwającego treningu?

Gdy podczas treningu zawiesi nam się aplikacja należy zamknąć wszystkie inne uruchomione aplikacje i ponownie uruchomić aplikację AiCOACH Trainer. Jeżeli to działanie nie pomoże w rozwiązaniu problemu, należy upewnić się, czy urządzenie spełnia wszystkie wymagania systemu, zrestartować urządzenie, wyczyścić dane aplikacji z którą mamy problem lub odinstalować aplikację AiCOACH Trainer oraz zainstalować ją ponownie. Jeżeli problem nadal występuje należy go zgłosić to do AiCOACH.


Czy w czasie trwania treningu mogę obejrzeć podsumowania zakończonych sesji?

W czasie trwania treningu użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcjonalności aplikacji AiCOACH Trainer, w tym do możliwości analizy wyników zakończonych sesji.


chevron arrow up