OBSERWATOR

CZY CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK TWOJE DZIECKO RADZI SOBIE NA TRENINGACH?

Czy ważne jest dla Ciebie dbanie o bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój swojego dziecka lub podopiecznego? Czy robi postępy? Czy nie jest narażone na kontuzje? Wykonaj poniższe czynności, aby każda sportowa aktywność Twojego dziecka lub podopiecznego nie umknęła Twojej uwadze!


Czego będziesz potrzebował? Połączone z internetem urządzenie mobilne (np. telefon lub tablet) z zainstalowaną aplikacją AiCOACH Teams. Ważna jest również współpraca z Twoim dzieckiem - co dokładnie trzeba zrobić?

Ekran aktywnej sesji trybu obserwatora

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ AiCOACH, ZAŁÓŻ KONTO ORAZ KUP SUBSKRYPCJĘ

Pobierz aplikację AiCOACH Teams ze Sklepu Google Play. Wejdź do aplikacji Sklep Google Play oraz wpisz w wyszukiwarce aplikacji hasło “AiCOACH” i zainstaluj aplikację AiCOACH Teams. Uruchom ją i załóż swoje konto. Pamiętaj także o zakupie subskrypcji dla aplikacji AiCOACH Teams. Sam zdecyduj, na jaki okres czasu chcesz kupić swoją subskrypcję - możesz użyć także kodów zniżkowych!

Google Play Icon
Ekran twórzenia swojego konta

WYSŁANIE ZAPROSZENIA Z URZĄDZENIA DZIECKA

Twoje dziecko, z poziomu swojego konta w aplikacji AiCOACH powinno wysłać Ci zaproszenie do trybu obserwatora. Chcąc to zrobić należy rozwinąć menu nawigatora klikając w trzy poziome kreski w lewym górnym rogu oraz wejść w “Ustawienia”. Następnie należy kliknąć w “Dodaj obserwatora” i wpisać Twój adres e-mail, na którym jesteś zalogowany jako rodzic w aplikacji AiCOACH Teams.

Teams application icon
Ekran przesyłania zaproszenia

ZAAKCEPTUJ ZAPROSZENIE ORAZ WŁĄCZ TRYB OBSERWATORA

Zaakceptuj na swoim koncie zaproszenie, które możesz znaleźć w skrzynce odbiorczej aplikacji AiCOACH Teams. Po zaakceptowaniu zaproszenia w skrzynce odbiorczej, wejdź w ustawienia swojego profilu klikając na awatar, który ukaże się klikając w trzy poziome kreski w lewym górnym rogu aplikacji AiCOACH Teams. Z poziomu ustawień swojego profilu wybierz konto, które chcesz obserwować - będzie to profil Twojego dziecka.

Teams application icon
Ekran trybu obserwatora

OBSERWUJ WYDARZENIE

Będąc w trybie obserwatora, możesz śledzić wydarzenia Twojego dziecka, a także grupy oraz organizacje do których należy. W trakcie sesji zdalnej, czyli prowadzonej przez trenera, możesz wybrać trwające wydarzenia oraz wejść w wybraną sesję, aby w czasie rzeczywistym obserwować parametry swojego dziecka, takie jak: Spalone kilokalorie, Tętno, Prędkość, Dystans czy Kroki.

Teams application icon
Ekran obserwacji wydarzenia

ZOBACZ POSTĘPY I WYNIKI

Wybierając wydarzenia zakończone, możesz analizować parametry swojego dziecka z treningów, które odbyły się w poprzednich dniach.

Teams application icon
Ekran wyników wydarzenia
chevron arrow up